Ontdek

Werkstraf geëist tegen nieuwsfotograaf Veghel voor aanzetten tot branden

8 november 2011 om 13:53 • Aangepast 3 oktober 2025 om 04:59

De nieuwsfotograaf uit Veghel die vorig jaar twee tieners zou hebben aangezet tot het stichten van twee branden hangt een werkstraf van honderd uur boven het hoofd. Verder wil de officier van justitie dat de man een voorwaardelijke celstraf van vijf maanden krijgt opgelegd.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De fotograaf zei dinsdag tegen de rechter in Den Bosch dat hij niets met de branden in Vorstenbosch en Veghel te maken heeft. Volgens de pyromanen gaf de hobbyfotograaf hun benzine en kranten, zodat ze de branden konden aansteken.

De twee licht verstandelijk gehandicapte jongens uit Vorstenbosch en Uden kregen vorig jaar ook taakstraffen plus voorwaardelijke celstraffen opgelegd. Een van de twee vertelde de rechter dinsdag dat de fotograaf hen 'vaker opnaaide om brand te stichten'.






App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.