Vissen zijn vissers te slim af in de Boemerang in Eindhoven
Zit er nu wel of geen vis in vijver de Boemerang in Eindhoven? Dat vroeg de Beheerseenheid Sportvisserij Agglomeratie Eindhoven zich ook af en daarom riepen ze de hulp in van Sport Visserij Nederland.
Sport Visserij Nederland vist momenteel met sleepnetten de hele vijver achter de Orionstraat leeg om de actuele visstand te bepalen. Daarnaast wordt de kwaliteit van het water gemeten.
Sportvissers vangen er al jaren geen vis meer en ze willen nu wel eens weten hoe dat komt. Tot grote verbazing en na de eerste telling van Sport Visserij Nederland blijkt dat er voldoende vis in de vijver zit.
Bij de telling zijn ook sportvissers, waaronder Ben Franken, de nummer drie van het wereldkampioen vissen in 1989. Ook hij is verbaasd over de hoeveelheid vissen die Sport Visserij Nederland binnenhaalt. "Grote en vette paling en brasems worden naar boven gehaald. We snappen er niks van en we wachten met spanning het onderzoek af. Maar ik zie nu ook wel dat er voldoende vis in vijver de Boemerang zit". Het onderzoek van Sport Visserij Nederland is over zes weken klaar.