Advertentie
Nederlandse volleybalsters verslaan Griekenland op pré-OKT
11 november 2011 om 21:00 • Aangepast
30 september 2025 om 17:13
De Nederlandse volleybalsters hebben tijdens pre-olympisch kwalificatietoernooi ook de tweede wedstrijd gewonnen. In het Kroatische Porec werd Griekenland in drie sets verslagen.
Het team met Kim en Chaine Staelens uit Odiliapeel en Janneke van Tienen uit Mill had weinig moeite met tegenstander Griekenland. Het werd 25-11, 25-10 en 25-9.
Zaterdag staat de ploeg van interim-coach Bert Goedkoop in de halve finale tegenover de winnaar van het duel tussen Frankrijk en Zweden.
Donderdag rekenden de Nederlandse volleybalsters al af met Israël. Het werd 3-0.
Stap naar Olympische Spelen
Als oranje zondag in de finale staat en die ook weet te winnen, is deelname aan de Olympische Spelen in Londen in 2012 een stap dichterbij. In mei volgend jaar staat dan een tweede kwalificatietoernooi op het programma voor de volleybalsters.
Advertentie
Advertentie
