Advertentie
Aangehouden militair niet verdacht van ander misbruik
16 november 2011 om 21:12 • Aangepast
3 oktober 2025 om 03:30
De 29-jarige militair die eerder deze week in Eindhoven is gearresteerd omdat hij zijn minderjarige kinderen seksueel zou hebben misbruikt, wordt niet verdacht van andere zedenmisdrijven. Hij was actief bij een Limburgse scoutinggroep, maar daar is nog niets van misbruik gebleken.
Dat heeft de marechaussee gemeld. De man had kinderporno in zijn bezit. Zedenrechercheurs en 'digitale' rechercheurs onderzoeken de zaak. Over hoe de autoriteiten de militair op het spoor kwamen, wordt niets gezegd. Ook is niet bekendgemaakt of hij de kinderporno zelf had gemaakt.
Scoutinggroep
De man was tot voor kort ook betrokken bij een scoutinggroep in Meerssen. Deze scoutinggroep heeft de ouders van de leden een brief gestuurd. Daarin staat dat uit het onderzoek tot nu toe niet is gebleken dat de militair andere kinderen heeft misbruikt.
Advertentie
Advertentie
