Ontdek

Jumbo-directeur Van Eerd niet naar Dakar Rally

25 november 2011 om 15:52 • Aangepast 3 oktober 2025 om 02:00

Frits van Eerd doet komend jaar niet mee aan de Dakar Rally. De truckrijder uit Veghel heeft het te druk met de overname van supermarktketen C1000 door zijn bedrijf Jumbo.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Van Eerd gaat nu op zoek naar een goede vervanger. Wie dat gaat zijn, is nog niet duidelijk. Woensdag maakte hij bekend dat supermarktconcert Jumbo alle aandelen van C1000 overneemt voor 900 miljoen euro.
Debuutjaar
Van Eerd zou dit jaar voor de derde keer meedoen aan de Dakar Rally in een DAF truck. In 2009 reed Van Eerd nog bij het team van Tonnie van Deijne. Hij haalde in zijn debuutjaar de finish. In het algemeen klassement werd hij toen twintigste.
Dakar 2011
In 2010 sloeg Frits van Eerd de Dakar Rally over omdat hij te druk was met de overname van supermarktketen Super de Boer. Vorig jaar was hij er gewoon weer bij. Met een zeventiende plaats in het vrachtwagenklassement bereikte hij Buenos Aires.








App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.