Advertentie
Lekkere pot voetbal tussen NAC en Heerenveen eindigt gelijk
26 november 2011 om 21:37 • Aangepast
28 september 2025 om 06:35
1/2 Iedereen tevreden met 2-2 bij NAC - Heerenveen
NAC Breda en sc Heerenveen hebben zaterdagavond gelijkgespeeld. In Breda eindigde het spectaculaire duel in 2-2.
Heerenveen nam in de eerste helft de leiding door een treffer van de Serviër Filip Djuricic, maar NAC deed vlak voor rust iets terug via Anthony Lurling en een eigen doelpunt van Ramon Zomer.
Janmaat
Na een kwartier in de tweede helft bepaalde een andere Friese verdediger, Daryl Janmaat, de eindstand op 2-2. Zijn afstandschot was onhoudbaar voor NAC-doelman Jelle ten Rouwelaar.
Ongeslagen
Heerenveen is al 11 wedstrijden op rij ongeslagen, de Friese ploeg leed op 20 augustus de laatste nederlaag. Ook NAC was na een tegenvallende competitiestart met vier achtereenvolgende thuiszeges de laatste weken op dreef.
Advertentie
Advertentie
