Ontdek

Politie lost waarschuwingsschot bij arrestatie Roosendaal

6 december 2011 om 18:30

De politie heeft maandagavond in Roosendaal een waarschuwingsschot gelost bij de arrestatie van een 26-jarige man die zijn vriendin mishandeld had.

Geschreven door

De vrouw was haar huis aan de Kalsdonksestraat uitgevlucht. De man rende met een mes achter het slachtoffer aan. Een gealarmeerde agent trok zijn pistool en beviel de man op zijn knieën te gaan zitten.
Driegend met een mes
De man deed dat, maar stond plotseling op en kwam dreigend met het mes op de agent af. Hij riep dat de politie hem maar moest neerschieten. De agent schoot een keer in de lucht. Hierop vluchtte de man.
Ruzie over laptop
Hij kon in de nacht worden opgepakt in een huis aan de Sint Jansstraat. Kort daarvoor had hij de vrouw in haar huis opnieuw mishandeld. De twee hadden ruzie over een kapotte laptop. De 41-jarige vrouw heeft aangifte gedaan.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.