Ontdek

Conducteur smeekt treinreizigers te klagen bij NS-directie

7 december 2011 om 12:53 • Aangepast 23 september 2025 om 21:05

Een conducteur heeft dinsdag de treinreizigers bij station Breda gesmeekt een klaagbrief te schrijven aan de directie van de NS over de extreme drukte in de trein. De man bood eerst via de intercom drie keer zijn excuses aan voor de overvolle trein, zo meldt het AD. Daarna kwam hij met de opmerkelijke smeekbede.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

'Dames en heren: ik smeek u allen, schrijf een brief aan de directie van de NS. Zo kan het niet langer!', kregen de reizigers in de trein op het traject Dordrecht-Venlo te horen. Volgens de conducteur had zijn collega nog zó om een extra treinstel gevraagd, maar die werd niet toegewezen.

De NS veroordeelt de actie van de conducteur niet: 'Deze oproep getuigt in elk geval van grote betrokkenheid', stelt een woordvoerster.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.