Advertentie
Man betrapt inbreker en grijpt hem in de kraag
11 december 2011 om 14:33 • Aangepast
30 september 2025 om 04:46
Een 39-jarige auto-inbreker uit Eindhoven is zaterdag in de parkeergarage aan het Eindje tegen de lamp gelopen. De 33-jarige eigenaresse en haar 32-jarige vriend betrapten hem op heterdaad. Na een vluchtpoging greep de vriend de inbreker in de kraag, meldt de politie zondag.
De man had een autoruit ingeslagen toen het koppel hem op heterdaad betrapte. De dader zette het op een lopen, waarna de man achter hem aanrende. Tijdens de achtervolging bedreigde de Eindhovenaar de man met een schroevendraaier.
In gevecht
De twee kwamen aan de Fellenoord met elkaar in gevecht. Uiteindelijk wist de partner van de 33-jarige eigenaresse de inbreker te overmeesteren.
De Eindhovenaar mocht na een politieverhoor weer gaan. Tegen de man is een proces-verbaal opgemaakt.
Advertentie
Advertentie
