Ontdek

Projectontwikkelaar Heja uit Breda geeft problemen toe

13 december 2011 om 00:12 • Aangepast 30 september 2025 om 21:39

De Bredase projectontwikkelaar Heja heeft toegegeven dat het bedrijf in de problemen zit. Heja vraagt in een brief aan 'kleinere schuldeisers' om begrip en tijd tot 20 december.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Dat meldt BN DeStem. In de brief die door directeur Jan Hoppen is ondertekend, staat dat Heja druk bezig is met een oplossing. Er staat ook: 'Hoewel we niet kunnen garanderen dat dit gaat lukken, willen we u wel verzoeken ons hiervoor tot 20 december de tijd te geven'.

Met de grote schuldeisers, allemaal dochter van bouwconcern Volker Wessels, is het bedrijf al langer in overleg. Enkele weken geleden stelden die in vier bouwprojecten van Heja hun rechten veilig. Daardoor hebben die schuldeisers het bouwproject feitelijk in eigendom totdat de schulden zijn betaald.

Eerder legde de fiscus al beslag op een miljoen euro die voetbalclub NAC nog tegoed had van Heja. Ook bij de bouw van het Stadionkwartier in Eindhoven waren er problemen.



App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.