Advertentie
Vier nieuwe ecoducten bij Leende en Oss
13 december 2011 om 11:06 • Aangepast
29 september 2025 om 10:45
Rijkswaterstaat gaat samen met de provincie Brabant vier ecoducten aanleggen. Deze ecoducten gaan de natuurgebieden Leenderbos, Valkenhorst en Groote Heide en de natuurgebieden Maashorst en Herperduin met elkaar verbinden.
Daardoor kunnen dieren zich voortaan vrij door deze gebieden bewegen. Het project gaat twintig miljoen euro kosten. De financiering komt voor rekening van het Rijk en de provincie.
De ecoducten worden geplaatst in de omgeving van Leende, over de A2 en over de N396, en in de omgeving van Oss, over de A50 en de N324. De inrichting van de ecoducten gebeurt samen met de natuurbeherende organisaties Staatsbosbeheer en Brabants Landschap.
De ecoducten worden in het voorjaar van 2012 aanbesteed. Naar verwachting begint de bouw in het najaar van 2012 en zijn de ecoducten gereed in het najaar 2013.
Advertentie
Advertentie
