Advertentie
Speelgoed voor Voedselbank Eindhoven
14 december 2011 om 12:45 • Aangepast
27 september 2025 om 18:54
Voor kinderen in Brabant die afhankelijk zijn van de Voedselbank is kerst meestal geen tijd van cadeau's en luxe. De stichting Eindhoven Cares wil kinderen van Voedselbankgezinnen tijdens de feestdagen voorzien van suprises.
Anna-Geertje van Eert van Eindhoven Cares wil voor vrijdag ruim duizend cadeau's inzamelen. Ze vraagt aan Eindhovense particulieren en bedrijven om voor de Voedselbank een cadeau te kopen. Oud en versleten speelgoed is niet welkom. "We willen die kinderen eens iets nieuws geven in plaats van gebruikte spullen."
In Eindhoven zijn ruim 350 kinderen afhankelijk van de Voedselbank. Ook kinderen uit de omgeving Eindhoven wil Van Eert verrassen. "Hoe meer cadeau's hoe beter. Als het er te veel zijn voor de Voedselbanken, zijn er genoeg andere kinderen om blij te maken."
Advertentie
Advertentie
