Advertentie
'Peter van der Vorst roze tv-icoon van 2011'
23 december 2011 om 19:48 • Aangepast
2 oktober 2025 om 21:16
Presentator en televisieproducent Peter van der Vorst uit Breda is uitgeroepen tot roze tv-icoon van 2011. De bezoekers van de website gay.nl vonden dat Van der Vorst met zijn interviewstijl respect afdwingt, zowel van de kijker als van degene die hij interviewt.
De Bredanaar liet zijn concurrenten, nieuwslezer Rik van de Westelaken uit Uden en presentator Ewout Genemans, achter zich. "Volgens de bezoekers kwam Van der Vorst dit jaar publiekelijk op voor zijn principes. Daardoor kreeg hij veel waardering vanuit de gay community", zo meldt de site. Regelmatig gaat de presentator op Twitter in discussie met mensen die hem beledigen.
Televisieprogramma's
Van der Vorst presenteert en produceert het succesvolle RTL-programma 'Van Der Vorst Ziet Sterren'. Daarnaast is hij binnenkort te zien in een nieuw seizoen van het programma 'Gepest', dat al aan meerdere landen is verkocht.
Advertentie
Advertentie
