Advertentie
Waalwijker (48) gewond bij afsteken vuurwerk
26 december 2011 om 19:12
Een 48-jarige Waalwijker is zondagmiddag rond halfzes gewond geraakt bij het afsteken van vuurwerk.
Agenten reden met de ambulancedienst mee naar een melding dat een man gewond geraakt zou zijn bij het afsteken van vuurwerk. Het slachtoffer had zijn bloedende rechterhand in keukenpapier gewikkeld. Ook zaten er bloedspetters in het halletje.
De man zei dat hij in het Wandelpark een stuk vuurwerk had gevonden. Hij had het op een tafeltennistafel achter zijn appartement aangestoken, waarbij het in zijn handen ontplofte. Hierdoor raakte hij gewond aan zijn rechterhand, maar zijn vingers zaten er nog wel aan. In het ziekenhuis bleek dat de functies van zijn hand nog werkten.
De politie heeft het appartement van de man doorzocht om te controleren of er vuurwerk lag opgeslagen. Dit is echter niet aangetroffen.
Advertentie
Advertentie