Ontdek
VIDEO

Flinke brand verwoest woning in Heusden

28 december 2011 om 20:01 • Aangepast 2 oktober 2025 om 20:47

In de Pelsestraat in Heusden heeft woensdagavond een flinke brand gewoed. Een huis brandde volledig uit, aangrenzende woningen liepen flinke schade op. De brandweer rukte uit met groot materieel.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De brand ontstond rond halfzeven. Niemand raakte gewond. De oorzaak is nog niet officieel bekend, maar volgens omstanders zou een wasdroger de brand veroorzaakt hebben.
Brand trok veel bekijks
De brand was op anderhalve kilometer afstand al goed te zien en trok een hoop publiek. De politie had haar handen vol om alle toegestroomde nieuwsgierigen op afstand te houden.
Instortingsgevaar
Door de brand staat de voorgevel van het uitgebrande huis bol. De brandweer houdt rekening met instortingsgevaar en heeft het gebied voor de woning afgezet.
Veel wagens opgeroepen
Er werd brandweer uit Heusden, Den Bosch, Veghel, Rosmalen en Drunen opgeroepen. De Pelsestraat is een smalle straat, waardoor de brandweer moeite had om bij de vuurhaard te komen. Naast blusvoertuigen, werd ook een ladderwagen ingezet om de brand van bovenaf te blussen. Water haalde de brandweer via een lange toevoerleiding vanuit de Stadshaven.


App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.