Ontdek

Vandaag in Brabant: Doodrijder Nassim (3) hoort welke straf hij zou moeten krijgen

21 oktober 2016 om 09:00 • Aangepast 16 september 2025 om 15:29

De 18-jarige jongen die wordt verdacht van het doodrijden van de driejarige Nassim uit Breda, moet vandaag weer voor de rechtbank in Breda verschijnen. Justitie verdenkt de jongen van doodslag en van roekeloos rijden. Het ongeluk gebeurde op Koningsdag. Nassim werd meters meegesleurd en de 18-jarige verdachte reed door na het dodelijke ongeluk. Hij reed waarschijnlijk 80 waar je 50 mag.

Profielfoto van Wim Heesterbeek
Geschreven door

Wat gaat vandaag het nieuws bepalen?

  • Vandaag gaat de rechtszaak tegen de 18-jarige jongen die verdacht wordt van het doodrijden van de driejarige Nassim (3) uit Breda verder. Een van de vragen die bij de eerdere zitting onbeantwoord zijn gebleven is hoe de zwakbegaafde jongen aan een rijbewijs kan komen.
  • Wolken en zon wisselen elkaar af vandaag. Laat op de dag kan een bui vallen. Het wordt 11 of 12 graden.

[tweet:https://twitter.com/GvanDoveren/status/758711129317249024]
Waar wordt vandaag over gepraat?

  • De Efteling gaat binnen afzienbare tijd het rookbeleid aanpassen. Dat laat een woordvoerster weten naar aanleiding van een uitgebreide discussie op de Facebookpagina van de Efteling. Een parkbezoeker stuurde via Facebook een vraag naar de Efteling over waarom er nog gerookt mag worden in de wachtrijen in het park.
  • Robbert van de Corput uit Breda, beter bekend als dj Hardwell, is donderdagavond als wassen beeld onthuld in Madame Tussauds in Amsterdam. En, lijkt hij een beetje? Oordeel zelf.
  • Eindhoven krijgt een Taco Bell. Dat zou zomaar het eerste restaurant van de Amerikaanse fastfoodketen in Nederland kunnen zijn. Al geeft een woorvoerder van de keten aan dat er in meerdere steden in Nederland een vergunning is aangevraagd. De Eindhovense vestiging zou aan de Rechtestraat moeten komen.

[youtube:https://www.youtube.com/watch?v=TWSOiZrs3oA]
Welk nieuws van gisteravond en vannacht heb je misschien gemist?

  • De gemeente Waalwijk verkoopt het stadion van RKC en daardoor is de club gered van een faillissement.
  • In Tilburg is een man, die op de vlucht was voor de politie, van drie hoog naar beneden gesprongen. De man heeft mogelijk beide benen gebroken, twittert de politie. Hij sprong van een gebouw aan het Bavelpark in stadsdeel de Reeshof in Tilburg.
  • Twee vijftienjarige jongens uit Eindhoven die eerder deze week werden opgepakt voor opruiing via social media, zijn vrijgelaten. Volgens de politie blijven ze wel verdachten.

[youtube:https://youtu.be/kiCNfkIEyBQ]

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.