Ontdek

Phillip Cocu wil met PSV plek in 'niemandsland' voorkomen

14 april 2017 om 18:11 • Aangepast 14 oktober 2025 om 19:14

Terwijl Ajax steeds beter lijkt te draaien en koploper Feyenoord met de week kwetsbaarder oogt, loert PSV nog steeds met een onbestemd gevoel richting beide concurrenten. Het gat is nog aanzienlijk, maar met een overwinning tegen ADO Den Haag kan er wellicht toch nog druk gezet worden. Zeker met de kraker PSV-Ajax een week later op het programma.

Profielfoto van Paul Post
Geschreven door
Paul Post

Daarom wil trainer Phillip Cocu ook niets weten van een soort 'niemandsland' waarin zijn ploeg zich op de ranglijst zou bevinden. "Het is heel belangrijk dat we van ADO Den Haag winnen. Anders belanden we wél in een niemandsland en dat is niet wat we willen. We kunnen ons niets permitteren en we kunnen ook niemand sparen voor de wedstrijd tegen Ajax."

Positie Luuk de Jong
Dat Luuk de Jong in de wedstrijd tegen Willem II halverwege gewisseld werd voor Jürgen Locadia is volgens Cocu geen voorbode voor grote veranderingen in zijn opstelling.

"Zijn wisselbeurt doet niets af aan zijn positie en status. Dat kan iedereen gebeuren. Het team is het belangrijkste en nooit de individuele speler. Luuk is nog steeds onze aanvoerder."

Zonder Willems en Hendrix
PSV zal het in Den Haag moeten doen zonder Jetro Willems, Jorrit Hendrix en Remko Pasveer. Het drietal is geblesseerd. Andres Guardado, die de afgelopen week aangepast trainde, is wél fit.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.