Café in Oss mag ondanks explosie gewoon open blijven tijdens kermis
Café Zaal 't Berghje mag tijdens de Osse kermis gewoon open blijven. Ook mag er buiten gefeest worden. Dat heeft de gemeente laten weten.
In de nacht van dinsdag op woensdag was er een enorme knal te horen bij het café. Wat er precies gebeurd is, is nog niet bekend. Er zijn geen gewonden gevallen.
LEES OOK: Explosie bij café in Oss: 'Het leek wel een handgranaat'
Feest onder voorwaarden
Bij ’t Berghje staan komend weekeinde veel feesten op het programma. Het was dinsdag even onduidelijk of deze nog wel door konden gaan. Woensdagavond gaf de gemeente duidelijkheid: de feesten mogen doorgaan als er aan bepaalde voorwaarden wordt voldaan.
"Wat die voorwaarden zijn zeggen we niet, het heeft met veiligheid te maken" laat een woordvoerder van de gemeente weten.
Osse kermisfeesten
De organisatie van de Osse Kermisfeesten besloot eerder deze week de stekker uit haar feesten te trekken. De rechtbank besloot dat de buitenfeesten door mochten gaan, maar zonder muziek. Dat ziet de organisatie niet zitten.
LEES OOK: 'Dit doet pijn', organisatie trekt stekker uit Osse Kermisfeesten na verloren rechtszaak
De feesten bij Café Zaal 't Berghje, dat een stuk uit het centrum ligt, staan hier los van.
