Duncan Laurence scoort record op Spotify

20 mei 2019 om 19:17 • Aangepast 13 oktober om 09:16
nl
Songfestivalwinnaar Duncan Laurence heeft een record gescoord. Zijn hit Arcade werd zondag maar liefst 1.240.000 keer beluisterd op Spotify in Nederland. Nooit eerder werd een liedje zo vaak gestreamd op één dag. Dat maakte de streamingdienst maandag bekend.
Profielfoto van Bert van Doorn
Geschreven door

Ook wereldwijd brak de zanger zondag een record. Het nummer werd meer dan 2,83 miljoen keer beluisterd op Spotify. Geen andere songfestivalwinnaar kon ooit op zoveel streams rekenen op de dag na de finale. Het winnende nummer van vorig jaar, Toy van de Israëlische Netta, behaalde ter vergelijking 1,1 miljoen streams op de dag na de finale.

LEES OOK: 'Wil Europa gaan veroveren met mijn muziek', Duncan uitzinnig na winst Eurovisie Songfestival

Arcade is maandag ook binnengekomen op de veertiende plek in de Global Top 50, een hitlijst van Spotify. Ook werd het nummer in diverse andere landen zoals Japan en Amerika aan afspeellijsten met meest invloedrijke nummers toegevoegd.

Wachten op privacy instellingen...

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!