Advertentie
Nog meer reizigers via Eindhoven Airport blijken besmet te zijn met corona
20 juli 2020 om 17:55 • Aangepast
vandaag om 00:55
nl
Vorige week zijn nog eens drie mensen geland op Eindhoven Airport die later besmet bleken met het coronavirus. Dat meldt een woordvoerster van de GGD Brabant-Zuidoost. De drie geïnfecteerden zaten op afzonderlijke vluchten en landden op verschillende dagen.
De reizigers in kwestie lieten zich kort na landing testen bij de GGD, dat een bron- en contactonderzoek is gestart om in kaart te brengen met wie zij in aanraking zijn geweest.
Passagiers die minder dan twee stoelen afstand van de besmette mensen vandaan zaten in het vliegtuig, wordt gevraagd twee weken in quarantaine te gaan of zich te laten testen. Daarvoor vraagt de GGD hun contactgegevens op bij de betreffende luchtvaartmaatschappij.
Zaterdag liet de GGD Brabant-Zuidoost weten dat sinds begin juni zeven reizigers die landden op Eindhoven Airport besmet waren. Zij zaten verspreid over zes vluchten.
LEES OOK: Zeker zeven mensen die zijn geland op Eindhoven Airport waren besmet met het coronavirus
Advertentie
Advertentie