Megacarnavalshit De Toreador van Wilbert Pigmans wint Buma NL Award voor meest succesvolle single

5 oktober 2020 om 20:11 • Aangepast 17 september om 20:28
nl
Het was een mégahit begin dit jaar, voor Bosschenaar Wilbert Pigmans en Opgeblazen: De Toreador. Tijdens carnaval en nog lang daarna werd er gefeest op het nummer. En dat feestje kan nu nog even worden voortgezet. De Toreador won maandagavond de Buma NL Award voor succesvolste single Hollands.
Profielfoto van Janneke Bosch
Geschreven door

De Toplijst van iTunes, de Top40, de Top 50 Nederland, de Viral 50 Nederland op Spotify: geen lijstje waar De Toreador in februari niet in te vinden was. Met carnaval als katalysator werd het groter en groter en kon Wilbert zijn geluk niet op.

Wachten op privacy instellingen...

Door de coronamaatregelen worden de Buma Awards de komende dagen online uitgereikt. In de categorie meest succesvolle album Hollands zijn Frans Bauer met Ik heb je lief en Snollebollekes met En door... genomineerd, de winnaar wordt deze week bekend gemaakt.

LEES OOK:

'Het is geweldig, iedereen zingt mee!', Toreador-zanger Wilbert kan geluk niet op na scoren megahit

Megacarnavalshit De Toreador van Wilbert Pigmans bestormt de hitlijsten

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!