Zo zagen de terrassen eruit op de actiedag van de Brabantse horeca
In verschillende Brabantse steden werden de terrasstoelen en -tafels dinsdagmiddag buitengezet. In Breda konden mensen zelfs een pilsje drinken, op andere plekken ging het terras open voor poppen of bleven de terrassen leeg. Zo zag dat eruit.
Kijk hier naar beelden van de terrassenactie:
In Breda gingen de terrassen op de Ginnekenmarkt en de Grote Markt open voor publiek. Daarmee protesteerden verschillende horecazaken tegen de langdurige lockdownregels waarmee horecazaken te maken hebben. Bezoekers namen demonstratief plaats.
In Oss bleven de terrassen leeg, maar werden wel verschillende stoelen en tafels neergezet. Alles bleef afgezet met lint en er stonden bordjes op tafel met teksten als 'Helaas... wij zijn nog niet open'.
In Geldrop namen verschillende etalagepoppen plek op de terrassen.
Ook in Tilburg staan veel terrassen dinsdag buiten. Maar ook daar zijn geen bezoekers welkom: de tafels en stoelen worden gevuld met paspoppen of blijven leeg.
Ook in Rosmalen zitten er paspoppen op de terrassen, mét hapjes.
Bij Café de Toekomst in Achtmaal ging het terras open voor jonge bezoekertjes, die in de zon een ijsje aten.
