Van Nistelrooij relativeert uitschakeling: ‘Hang nu de slingers op’
Het was het eerste uur niet om aan te zien maar toch was de reactie van Ruud van Nistelrooij opvallend positief nadat zijn ploeg werd uitgeschakeld in Europa. Hij vond dat PSV niet meer had kunnen doen. “En ik heb genoeg aanknopingspunten gezien.”
PSV won donderdagavond met 2-0, maar dat was niet genoeg om de 3-0 nederlaag van vorige week weg te poetsen. Toch was de trainer redelijk tevreden. Hij vond het knap wat zijn jonge elftal heeft laten zien tegen dit Sevilla. “Voor nu hang ik een uurtje de slingers op. Dit is de situatie waarin we zitten. We zijn een team in opbouw. We behouden onze ambities maar ik heb genoeg aanknopingspunten gezien.”
"We hadden de intentie om de eerste helft druk te zetten."
Opvallend was het dramatische eerste uur van PSV. De ploeg kreeg geen druk op Sevilla terwijl er een 3-0 achterstand goedgemaakt moest worden. “We hadden de intentie om de eerste helft druk te zetten. Daar kwam Sevilla makkelijk onderuit, omdat ze de tweede ballen wonnen.”
En dus leek het logisch om in de rust al in te grijpen, maar dat gebeurde veel later. “Ik wilde de ploeg de kans geven het te herstellen”, verklaarde hij die keuze.
"Spelers aanvallen is ondenkbaar."
Over het incident met de supporter die het veld oprende reageerde Ruud van Nistelrooij geschrokken. “Het is betreurenswaardig dat we het hierover moeten hebben. Spelers aanvallen is ondenkbaar. Dit moeten we met zijn allen afkeuren.”
LEES OOK:
Man met capuchon belaagt keeper van Sevilla bij duel tegen PSV
Inspiratieloos PSV wordt te laat wakker en is klaar in Europa
