Auto raakt van snelweg in de sloot: één rijstrook uren afgesloten

Gisteren om 19:50
nl
Op de snelweg A50 bij Schaijk is zaterdag aan het eind van de middag een ongeluk gebeurd, wat al snel tot forse filevorming leidde. Rond kwart voor acht was de rechterrijstrook nog steeds dicht in de richting van Eindhoven.
Profielfoto van Hans Janssen
Geschreven door

Na de melding van het ongeluk werd de brandweer ingeschakeld, omdat er een auto in een sloot terecht zou zijn gekomen. Bij aankomst bleek dat de inzittenden zelf uit de wagen waren gekomen. De brandweerlieden konden rechtsomkeert maken en de zaak overlaten aan de politie.

Het is niet bekend of er iemand gewond is geraakt bij het ongeluk. Wel is duidelijk dat er geen ander verkeer bij betrokken was.

De wagen was op de Dassenbaan door nog onbekende oorzaak van de weg geraakt. Door het ongeluk moest de rechterrijstrook worden afgesloten en dat was twee uur later nog het geval.

Behalve de politie werden ook Rijkswaterstaat en een bergingsbedrijf ingeschakeld.

Foto: Addy Smits/Persbureau Heitink.
Foto: Addy Smits/Persbureau Heitink.
Een beeld van de file (foto: Addy Smits/Persbureau Heitink).
Een beeld van de file (foto: Addy Smits/Persbureau Heitink).

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!