Politie en dierenambulances uren niet bereikbaar door storing bij Odido
De storing werd vrijdagmorgen al vroeg gemeld. Tegen elf uur werd bekend dat de problemen voorbij zijn. Door de storing waren er problemen met mobiel bellen, sms'en en internet. Ze werden veroorzaakt door onderhoudswerkzaamheden aan datacenters, waarbij bepaalde updates niet correct zijn doorgevoerd.
De waarschuwing voor de slechte bereikbaarheid kwam onder meer van de politieteams Best-Oirschot, Veldhoven-Waalre en Den Bosch. Voor de zekerheid reden in het Land van Cuijk meerdere eenheden rond. De meeste veiligheidsregio's in Nederland waren, ondanks de storing, bereikbaar.
Op allestoringen.nl kwamen veel meldingen binnen, vooral uit de Randstad. Maar ook de regio Eindhoven werd genoemd. Ook bij Simpel, Ben, KPN en VodafoneZiggo deden zich bereikbaarheidsproblemen voor.
Ook dierenambulances onbereikbaar
Door de storing waren ook sommige dierenambulances niet te bellen via 144. Bij dit meldpunt kan melding worden gedaan over dierenmishandeling en -verwaarlozing. Het is niet duidelijk hoeveel dierenambulances last hebben gehad van de storing.