58 kilo lachgas gevonden bij controle Eindhovense Kruisstraat
Bij een controle op de Kruisstraat en de Woenselse Markt in Eindhoven is dinsdag onder meer 58 kilo lachgas gevonden. Dat heeft de gemeente vrijdag gedeeld. In totaal werden 68 bekeuringen uitgedeeld.
De controle werd uitgevoerd door onder meer de gemeente, politie, Openbaar Ministerie en douane. Bedrijven werden gecontroleerd en er was ook een verkeerscontrole.
Handhavers zagen dat een automobilist de verplichte rijrichting negeerde. De bestuurder wilde niet meewerken en kon zich niet legitimeren. In de kofferbak werd 58 kilo lachgas gevonden. De bestuurder werd aangehouden en zijn auto is in beslag genomen. In totaal werden 68 bekeuringen uitgedeeld.
Op de Woenselse Markt en in de Kruisstraat is al langer sprake van criminaliteit en overlast. Daarom werken de gemeente, politie, het OM en de Belastingdienst samen in 'project Aurora' om de criminaliteit hier aan te pakken. Zo was er in januari ook al een grote controle.
