Het is koud deze carnaval, Theo weet hoe je warm blijft
Het is koud dit carnavalsweekend en dat merkt Theo van Houts in zijn Adventure Store in Helmond. Het is druk met mensen die nog even gauw handschoenen of een muts komen kopen. Hij weet hoe je het best warm blijft als je dit weekend de straat op gaat voor een optocht.
Zijn tip om lekker warm te blijven is werken met drie laagjes. "Als eerste laag een merinowollen shirt voor de vochtafdrijving, dan een middenlaag die zorgt voor de isolatie en dan als derde laag een waterdichte of winddichte laag. En over al die lagen komt dan nog je carnavalsoutfit, want je wilt er wel leuk opstaan met carnaval."
Ondertussen vaart hij er wel bij, in zijn winkel. "We hebben vanochtend al heel veel handschoenen, mutsen, sjaaltjes en bufjes verkocht", vertelt hij. "Het is aardig koud dit weekend en mensen willen toch een beetje comfortabel buiten staan."
Het laatste carnavalsnieuws vind je in ons liveblog.
