Ontdek

Auto crasht in Vught, buurtbewoners voorkomen dat drie inzittenden vluchten

• Aangepast

Drie jonge mannen zijn zondagavond rond halfelf aangehouden nadat zij crashten met hun auto op de Postweg in Vught. De bestuurder raakte van de weg, reed twee bomen in de middenberm uit de grond en kwam vervolgens met de auto op de tegenovergestelde rijbaan tot stilstand.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door

Na de crash probeerden de drie mannen te vluchten. Buurtbewoners die na het horen van de klap naar buiten waren gekomen, wisten dit te voorkomen. Een van de verdachten probeerde daarna nog twee keer weg te komen, maar ook dit werd door buurtbewoners en de door hen gewaarschuwde politie voorkomen.

De drie betrokkenen verklaarden tegenover de agenten allemaal dat zij niet hadden gereden. Ze moesten alle drie een blaastest en drugstest doen. Daarna werden zij naar een cellencomplex in Den Bosch gebracht, waar ze werden vastgezet. Het onderzoek wordt deze maandag voortgezet.

Een van de verdachten werd niet alleen aangehouden vanwege de crash, maar ook omdat hij meerdere agenten zou hebben beledigd.

De bestuurder van de auto zou zeer snel gereden hebben. Op de weg was een enorm remspoor zichtbaar.

Auto en telefoons in beslag genomen
De auto voertuig is na de crash door de politie in beslag genomen voor onderzoek en. Een bergingsbedrijf heeft deze meegenomen. Ook de telefoons van de drie verdachten zijn in beslag genomen voor onderzoek.

De twee bomen die bij het ongeval uit de grond werden gereden, zijn van de weg gehaald. Het wegdek moest worden schoongemaakt, omdat er behoorlijk wat olie op de weg lag.

  • Foto: Bart Meesters/Persbureau Heitink.
    Foto: Bart Meesters/Persbureau Heitink.
  • Foto: Bart Meesters/Persbureau Heitink.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.