Inval bij Mo Bicep: kostbare sieraden, horloges en Mercedes meegenomen

Vandaag om 17:28 • Aangepast vandaag om 20:09
nl
Bij de inval maandagochtend bij Mohamed Lemhadi, beter bekend als influencer Mo Bicep uit Breda, zijn diverse dure spullen in beslag genomen. Dat meldt het Openbaar Ministerie (OM) na vragen van Omroep Brabant. Het gaat onder meer om een Mercedes AMG met een nieuwwaarde van 135.000 euro. De Lamborghini's van Lemhadi hoefden niet mee: die zijn onlangs door hem geëxporteerd naar het buitenland.
Profielfoto van Wim Heesterbeek
Geschreven door

De Fiscale inlichtingen- en opsporingsdienst (FIOD) viel maandagochtend binnen in de woning en drie bedrijfspanden van de bekende influencer. Hij wordt verdacht van witwassen en het leiding geven aan criminele activiteiten binnen zijn bedrijven.

Wie is Mo Bicep?

Mo Bicep (echte naam Mohamed Lemhadi) is met meer dan één miljoen (jonge) volgers een bekende Brabantse influencer. Hij verkoopt voedingssupplementen en toont dagelijks zijn luxe levensstijl op social media.

Eerder trok hij de aandacht toen Omroep Brabant onthulde dat hij illegale websites voor cryptohandel promootte onder zijn volgers. Meerdere Europese beurswaakhonden waarschuwen voor die praktijken vanwege het risico op fraude, deskundigen toonden zich bezorgd.

Crossmotoren
Bij de inval is zijn boekhouding in beslag genomen, zowel op papier als digitaal. Ook zijn er meerdere scooters en crossmotoren, kostbare horloges, designerkleding en tassen meegenomen.

Een witte Mercedes AMG stond ook op de lijst van de FIOD. De wagen met een nieuwwaarde van 135.000 euro figureerde in meerdere video's die Lemhadi de afgelopen jaren publiceerde.

Lambo's naar het buitenland
Toch zijn de twee Lamborghini's van de influencer nog bekender. Ze zijn al meerdere keren van kleur veranderd en Lemhadi liet er graag andere influencers in rijden.

Opvallend: beide wagens zijn onlangs geëxporteerd naar het buitenland, zo blijkt uit gegevens van de Dienst Wegverkeer (RDW). Een van de auto's werd vorige week nog gezien in Spanje, zo is te zien op de site autogespot.nl.

Lemhadi zit op dit moment nog vast. De verwachting is dat hij donderdag te horen krijgt of hij nog langer vast moet blijven zitten, of zijn zaak in vrijheid af mag wachten.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!