Wedstrijd NAC tot twee keer toe gestaakt na het gooien van fakkels op veld
De wedstrijd tussen NAC en sc Heerenveen is zondagmiddag tijdelijk gestaakt. In de tweede helft werden er meerdere fakkels op het veld gegooid, waarna scheidsrechter Sander van der Eijk de spelers richting kleedkamer stuurde.
Na het gooien van de fakkels volgde een luid fluitconcert vanuit een groot deel van het Rat Verlegh Stadion. Zo zongen supporters van de B-Side 'rot op en kom nooit meer terug', ook vanaf de hoofdtribune en het eigen vak werd er gezongen richting een groep die in de hoek vervelend gedrag vertoonde.
Dat hielp vervolgens weinig, als reactie op het spreekkoor werden er opnieuw fakkels op het veld gegooid. Na ongeveer een kwartier kwamen de spelers weer het veld op en werd de wedstrijd hervat.
De wedstrijd tegen Heerenveen is een cruciale pot voor de Bredanaars. Alleen een comeback van epische proporties kan de ploeg nog redden van degradatie.
In de laatste minuten ging het opnieuw mis. Weer werden fakkels op het veld geslingerd. De scheidsrechter had geen keuze en besloot het duel definitief te staken. NAC verdwijnt het komende seizoen definitief uit de Eredivisie.
