Ontdek
VIDEO

Oude vrouw in haar huis overvallen, sieraden van lichaam gerukt

• Aangepast

Een oude vrouw is woensdagavond overvallen in haar seniorenwoning aan de Houtwal in Veldhoven. Een man rukte met geweld de sieraden van haar lichaam en ging er daarna vandoor.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door

Volgens de politie stond de man rond halfacht voor de deur van de vrouw. Toen ze opendeed, trok hij de sieraden van haar lichaam en rende hij weg.

De vrouw raakte niet gewond, maar is volgens de politie erg ontdaan door wat haar is overkomen. Ambulancepersoneel heeft haar nagekeken.

Politie zoekt verdachte
De politie onderzoekt de overval en zoekt de verdachte. Een goed signalement van de man is er nog niet. De politie meldt donderdag dat de vrouw slachtoffer is geworden van een nepagent. De dader gaf aan dat de vrouw op de een lijst stond van inbrekers die uit waren op haar spullen. Hij zei dat ze de spullen daarom bij de politie kwijt kon.

Na de overval zijn de bewoners van het seniorencomplex bij elkaar gebracht. Zij kregen uitleg over wat er was gebeurd.

Lees ook

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!