Ontdek
112 NIEUWS

LIVE 112-nieuws | Politie haalt koe van de N65 bij Biezenmortel | Twee doden bij ongeluk Zeeland, een van hen is jongen (15) uit Uden

Vandaag om 08:44

Het laatste 112-nieuws uit Brabant lees je in dit liveblog. Hier vind je actuele meldingen van politie, brandweer, ambulance en andere hulpdiensten uit de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen? Klik dan op het belletje.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door

Liveblog

08:44

Politie haalt koe van de N65 bij Biezenmortel

Een loslopende koe zorgde zondagochtend voor opschudding op de N65 bij Biezenmortel. Voorbijgangers die het dier op de weg zagen lopen, belden de politie.

Lees verder

07:35

Twee doden bij ongeluk Zeeland, een van hen is jongen (15) uit Uden

Op de Boekelsedijk in het dorp Zeeland is zondagochtend vroeg een ernstig ongeluk gebeurd, waarbij twee mensen om het leven zijn gekomen. Een van hen is een 15-jarige jongen uit Uden. De auto waarin de slachtoffers zaten, botste tegen een boom en vloog vervolgens in brand.

Lees verder

05:36

Steekpartij in Leende: verdachte aangehouden in tuin

Een man is zaterdagnacht aangehouden aan de Oostrikkerstraat in Leende. Hij gaf aan een andere man te hebben gestoken na een ruzie.

Lees verder

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.