LIVEBLOG

Noodweer in Brabant: storm is voorbij • vooral hinder voor het verkeer

20 mei 2022 om 13:56 • Aangepast 11 oktober om 01:50
Ook vrijdag spookte het weer in Brabant. Er werd zwaar onweer voorspeld, met veel regen en harde wind, maar het viel eerlijk gezegd wel mee. Het zuidoosten van Brabant kreeg het meeste noodweer te verduren.
Profielfoto van Femke de Jong
Geschreven door
15.05

De storm is vrijdag minder heftig in Brabant dan een dag eerder

Weerplaza zegt dat de storm in Brabant vrijdag minder zwaar is dan een dag eerder. "Het blijft nu ook code geel. Alleen in Limburg is code oranje gegeven", zegt Raymond Klaassen van het weerinstituut. "Het waait ook minder en er zijn alleen nog wat lokale buitjes."

14.45

Vertraging op de A2 door regen

Tussen Eindhoven en Maastricht rijdt het verkeer langzaam door de regen. De ANWB zegt dat automobilisten rekening moeten houden met een half uur vertraging aan beide kanten van de snelweg.

14.00

De intercity Utrecht - Heerlen rijdt niet vanwege de storm

Vanwege de verwachte storm rijdt er geen intercity tussen Utrecht en Heerlen vanaf één uur vanmiddag.

13.55

De brandweer in Zuidoost Brabant maakt haar posten klaar om uit te rukken

Vanwege de weersvoorspellingen is de brandweer extra alert en startklaar om uit te rukken.

13.30

Basisschoolleerlingen krijgen stormvrij in Best

De leerlingen van de Klimboom in Best mogen vrijdag eerder naar huis. Normaal klonk de laatste schoolbel om half drie, nu mogen de leerlingen om tien voor twee naar huis om zo net voor het onweer thuis te zijn. Ook kinderen van de twee scholen van Slingertouw in Eindhoven zijn om 1 uur opgehaald door ouders .

13.00

Eindhoven Airport waarschuwt voor vertragingen

De Eindhovense luchthaven waarschuwt dat er kans is op vertragingen en annuleringen en roept op om regelmatig de actuele vluchtinformatie te controleren.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.