Advertentie
112-nieuws: Slachtoffer (36) van brand in huis in Roosendaal overleden • Inbraak in telefoonwinkel in Veghel mislukt
Vandaag om 08:31
In dit liveblog houden we je deze dinsdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Liveblog
08:31
Slachtoffer (36) van brand in huis in Roosendaal overleden
Een van de twee slachtoffers van de woningbrand in Roosendaal maandagmiddag is maandagnacht overleden. Het gaat om een 36-jarige man uit Roosendaal. Dat meldt de politie dinsdagochtend.
06:58
Inbraak in telefoonwinkel in Veghel mislukt
Bij een telefoonwinkel aan de Kalverstraat in Veghel is maandagnacht geprobeerd in te breken. Dit gebeurde rond halfvijf.
05:34
Auto met daarin een man en twee kinderen belandt in water in Breda
Een auto is maandagavond in het water beland naast het Bijloopwegje in Breda. De bestuurder miste de bocht. Volgens de politie gebeurde dit op hoge snelheid. De auto schoot over een zandhoop, over een hek en belandde in een opvang voor regenwater.
Advertentie
Advertentie
