Automobilist rijdt weg na aanrijding, wielrenner gewondEen wielrenner is dinsdagavond rond zeven uur gewond geraakt nadat hij in botsing kwam met een auto. Hij reed toen op de Heideweg in Molenschot. De automobilist stapte even uit, maar reed daarna weg.0:28
Eindhoven geeft toe: 'Te weinig beveiligers om op vuurwerk te controleren'De gemeente Eindhoven had maandag tijdens de huldiging van PSV te weinig beveiligers om te kunnen controleren op vuurwerk. Dat geeft een woordvoerder toe op vragen van Omroep Brabant. Getuigen zagen hoe grote groepen supporters via de zij-ingang op het Stadhuisplein werden gelaten. Sommigen van hen hadden tassen vol vuurwerk bij zich.0:12
FC Den Bosch speelt gelijk, maar gaat vol voor de EredivisieZojuistFC Den Bosch speelde dinsdagavond met 0-0 gelijk tegen Telstar, maar gelooft in promotie naar de Eredivisie. De Bosschenaren maakten in een vol Stadion De Vliert indruk en lieten diverse grote kansen liggen. Vrijdagavond 23 mei is de return, waarbij de winnaar zich plaatst voor de finale van de play-offs.
LIVEBLOG112-nieuws: Weer natuurbrand op plek waar eerder drie brandhaarden waren • Brand op dakterras studentenhuis in binnenstad van Breda21 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze dinsdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Hier gaat het kampioensfeest van PSV nog even door met veel bier en geknalZojuistIn Erp kunnen ze maar geen genoeg krijgen van het kampioenschap van PSV. Het is inmiddels een traditie, want sinds 1997 wordt bij café 't Schansoord na de huldiging gewoon doorgefeest.
Weer natuurbrand op plek waar eerder drie brandhaarden warenZojuistOpnieuw heeft er brand gewoed in de buurt van de Bergbosweg in Budel. Langs deze weg waren maandag ook drie brandhaarden. De brand van dinsdag bleek een kleine brand aan de Beverbeekse Heide.
Vrouw en kind raken van de weg en komen in water terecht1 uur geledenEen vrouw en een kind zijn dinsdagavond op een wel heel ongelukkige plek van de weg geraakt. Aan het Ravensteinerf in Tilburg Reeshof schoot de vrouw met haar auto van de weg, door een rietkraag heen en belandde in het water.
Plukken, planten en ontmoeten: zo 'bouwen' ze hier aan een groene stadZojuistBreda draagt sinds deze dinsdag als eerste Europese stad de titel ‘National Park City’. Dat is een internationale erkenning voor een plaats waar natuur en het stadse leven hand in hand gaan. Alle vrijwilligers die hiervoor hun handen uit de mouwen hebben gestoken zijn trots: “Als je onze Plukroute loopt, kun je fruit plukken en noten rapen.”
0:37Overleden man gevonden in geparkeerde auto4 uur geledenIn Helmond aan de Nachtegaallaan is een overleden man gevonden in een geparkeerde auto. De politie is aanwezig en doet onderzoek. Een woordvoerder kan nog niet zeggen of er sprake is van een misdrijf.
Ex-vriendin Hans Wiegel: 'Alleen maar goede herinneringen'3 uur geledenMadelon Spoor uit Heeze heeft als ex-vriendin van de overleden VVD-politicus Hans Wiegel alleen maar lovende woorden over hem. "We hebben een fantastische tijd gehad samen", zegt ze tegen Omroep Brabant.
Eerst lijfsbehoud met Willem II, maar vertrek Ringo Meerveld is nabij2 uur geledenMiddenvelder Ringo Meerveld (22) vertrekt na dit seizoen vrijwel zeker bij Willem II. Maar eerst hoopt de geboren Bosschenaar de Tilburgers via de play-offs in de Eredivisie te houden: “We moeten er vol vertrouwen ingaan.”
Forse vertraging op A16 nadat busje in brand vliegt3 uur geledenOp de A16 van Breda richting Rotterdam staat tussen de afrit Rijsbergen en de Moerdijkbrug een file van vijftien kilometer. Op het hoogtepunt van de file had verkeer twee uur vertraging. Rond half zeven is dat afgenomen naar een uur. Eerder op de middag vloog vlak bij de Moerdijkbrug een busje in brand, de linkerrijstrook is daarom dicht.
Brandweer rukt met zes wagens uit naar hotel3 uur geledenBij Hotel Park Plaza in Eindhoven kwamen dinsdag zes brandweerwagens ter plaatse omdat er rook stond in een kantoorruimte. Het was onduidelijk wat die rook veroorzaakte.
VIDEOMan (35) bedreigt ex met opblazen van huis: 'Relatie was juist goed'4 uur geledenEen ontploffing en een brand hebben 31 maart vorig jaar voor veel schrik gezorgd in de Grubbenvorststraat in Tilburg. De vrouw die daar met haar kinderen woonde, kreeg de schrik van haar leven. Deze dinsdag werd 137 dagen cel geëist tegen de 35-jarige Davy H. uit Rotterdam. En dat is een ex van de vrouw.
VIDEORelschoppers die vastzaten voor geweld kampioensfeest PSV zijn weer vrij4 uur geledenAlle 22 mannen die vastzaten voor het geweld van afgelopen zondag na het kampioensfeest van PSV in Eindhoven zijn weer vrij. Dat laat de politie weten. Ook van de vijftien mensen die de politie maandag tijdens de huldiging aanhield, zit niemand meer vast.
Drie aanhoudingen: minderjarig meisje zou gedwongen zijn tot prostitutie4 uur geledenTwee mannen (19 en 36) en een vrouw (18) zijn vorige week woensdag in Eindhoven opgepakt omdat ze een minderjarig meisje zouden hebben gedwongen tot prostitutie. De drie verdachten zijn net als het slachtoffer Oost-Europees en werden op heterdaad betrapt, zo meldt de politie dinsdag in een persbericht.
Tientallen minderjarige jongens online misbruikt, OM eist acht jaar cel6 uur geledenHet Openbaar Ministerie heeft dinsdag voor de rechtbank in Rotterdam acht jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 45-jarige Edwin G. uit Oudenbosch, voor onder meer online-misbruik van minderjarige jongens. G. heeft volgens justitie een pornowebsite opgericht waarop hij beelden van dat misbruik heeft geplaatst en daaraan 'echt heel grof heeft verdiend'. "De verdachte is een zeer rijk man geworden, over de ruggen van kinderen", aldus de officier van justitie.
VVD-prominent Hans Wiegel overleden, hielp SP in Brabant aan de macht6 uur geledenOud-VVD-leider Hans Wiegel is op 83-jarige leeftijd overleden. Wiegel was onder meer lid van de Tweede en Eerste Kamer en vicepremier in het eerste kabinet Van Agt (1977-1981). In zijn tijd als politicus en lang daarna was hij toonaangevend in de Nederlandse politiek en een idool van de rechterflank. Ook in Brabant liet hij zijn stempel achter: als formateur bracht hij het allereerste provinciale college met de SP tot stand.
VIDEOGrote auto, platte band: internationale actiegroep slaat toe in deze wijk8 uur geledenActievoerders hebben maandagnacht meerdere banden van auto's leeg laten lopen in de wijk Koudenhoven in Eindhoven. Onder de ruitenwissers lieten ze een pamflet achter. Daarin schrijven de aanhangers van Tyre Extinguishers dat ze de banden leeg hebben laten lopen uit protest tegen 'belachelijk grote wagens.'
Hooikoorts steeds heftiger en langer: zo verminderen je klachten6 uur geledenMet het fraaie voorjaarsweer en de hoge temperaturen is het hooikoortsseizoen in volle gang. Het mooie weer lijkt fijn, maar voor steeds meer Brabanders is het voorjaar een periode van niezen, jeukende ogen, een loopneus en benauwdheid. De hooikoorts slaat dit jaar extra vroeg en hard toe: een kwart van de Nederlanders heeft een pollenallergie en dat worden er geleidelijk steeds meer, ziet ook allergoloog Lonneke Landzaat van het Allergiecentrum in het Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis (ETZ) in Tilburg.