Lichaam gevonden in huis, politie in witte pakken doet onderzoekIn een huis aan de Kaardebol in Sprang-Capelle is maandagochtend een dode vrouw gevonden. Er is een groot politieonderzoek begonnen. Hulpdiensten rukten massaal uit. Wat er precies aan de hand is, is nog niet duidelijk. Meerdere ambulances kwamen naar het huis en ook een traumahelikopter landde in de buurt.VIDEO
A17 richting Roosendaal dicht door ongeluk, traumahelikopter gelandDe A17 richting Roosendaal is dicht door een ongeluk. Het ongeluk gebeurde rond kwart voor elf maandagochtend bij Moerdijk. Er zijn een vrachtwagen en twee auto's bij betrokken. Een traumahelikopter is geland.VIDEO
Recordtransfer PSV'er Ismael Saibari naar Bayern München lijkt aanstaandeZojuistDe transfer van Ismael Saibari van PSV naar de Duitse topclub Bayern München lijkt aanstaande. Volgens het ED zijn er meerdere betrouwbare bronnen in de voetballerij die bevestigen dat er tussen beide clubs een akkoord op hoofdlijnen is.
112 NIEUWSLIVE 112-nieuws | Overlast door jeugdgroep in Reusel: een aanhouding | Agenten met kogelwerende vesten naar ruzie op straat, drie mannen opgepaktZojuistHet laatste 112-nieuws uit Brabant lees je in dit liveblog. Hier vind je actuele meldingen van politie, brandweer, ambulance en andere hulpdiensten uit de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen? Klik dan op het belletje.
Wakker Dier trekt aan de bel om dieren die in mestputten vallen: 'Drama'ZojuistVorig jaar rukte de brandweer in Brabant 39 keer uit om varkens en koeien te redden die in een mestput waren beland. Dat blijkt uit een eigen analyse van belangenorganisatie Wakker Dier. Volgens de stichting is de maat vol en zijn nieuwe maatregelen dringend nodig. Vorige week ging het opnieuw mis in Den Bosch: meerdere varkens stierven nadat ze door de vloer van een stal zakten.
Militair raakte gewond na explosie bij feestje op vliegbasis Woensdrecht2 uur geledenEen militair is vorig jaar gewond geraakt na een explosie op vliegbasis Woensdrecht. Dat gebeurde tijdens een afscheidsfeest waarbij gasflessen in een vuurkorf werden gegooid, schrijft Trouw. De militairen zouden onder invloed van alcohol zijn geweest.
Agenten met kogelwerende vesten naar ruzie op straat, drie mannen opgepakt1 uur geledenAgenten zijn zondagavond met kogelwerende vesten uitgerukt naar de Lodewijk Napoleonlaan in Oosterhout na een melding over een mogelijk vuurwapen. Een oplettende omstander belde rond kwart over acht 112, omdat hij een man zag met iets dat op een vuurwapen leek.
VIDEOPolitieheli boven Eindhoven tijdens jacht op gestolen BMW1 uur geledenEen politiehelikopter cirkelde maandagochtend boven Eindhoven tijdens een jacht op een gestolen BMW. De auto werd uiteindelijk klemgereden op de Tongelresestraat. Twee mannen die in de auto zaten, zijn aangehouden.
EU zet druk op Sierra Leone om Bolle Jos uit te leveren7 uur geledenDe Europese Unie gaat zich actief mengen in de poging om drugsbaron 'Bolle Jos' Leijdekkers uit Sierra Leone weg te krijgen. De kwestie wordt deze week zelfs besproken tijdens een EU-top in Brussel.
Bedrijven moeten af van giftig blusschuim, omgevingsdiensten bieden hulp6 uur geledenDe drie Brabantse omgevingsdiensten gaan bedrijven helpen om over te stappen naar andere brandblusinstallaties waarin geen PFAS-houdend blusschuim wordt gebruikt. Als de bedrijven daar niet aan meewerken, kunnen er uiteindelijk bestuurlijke boetes volgen.
VIDEOVirgil van Dijk scoort voor Oranje, maar Japan pakt toch een punt7 uur geledenOndanks een goal van Bredanaar Virgil van Dijk is het Nederlands elftal zondagavond niet verder gekomen dan een 2-2 gelijkspel tijdens de eerste poulewedstrijd op het WK voetbal. Japan maakte in de slotfase de gelijkmaker.
VIDEOGrote zoekactie in Dongen, twee mensen opgepakt na schietpartij16 uur geledenTwee mannen zijn in Dongen aangehouden nadat er in Bergen op Zoom mogelijk is geschoten bij een ruzie. Dat meldt een woordvoerder van de politie. De politie opende een klopjacht op de verdachten en begon uiteindelijk een grote zoekactie in Dongen.
VIDEOChaos bij het teckelrennen in Zevenbergen: 'Ze rennen overal'19 uur geledenHet is een georganiseerde chaos bij het teckelrennen in Zevenbergen. Het doel van de wedstrijd is makkelijk: welke teckel haalt het eerste de finish? Maar dat blijkt in de praktijk moeilijker dan gedacht. "Ze lopen niet in hun eigen baan en kijken gewoon zelf waar ze naartoe willen", vertelt Inge Leijtens, omroeper bij het teckelrennen.
Burgemeester verbiedt artiesten op WK-feest en dreigt met dwangsom17 uur geledenDe gemeente Breda heeft verboden dat er artiesten komen optreden bij een evenement in de wijk Tuinzigt, in aanloop naar de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan. De organisatie kreeg een preventieve dwangsom van 25.000 euro opgelegd omdat aangekondigde optredens van artiesten volgens de gemeente niet binnen de vergunning passen.
Van Gerwen en Van Veen verliezen finale World Cup of Darts14 uur geledenMichael van Gerwen (35) uit Vlijmen en Gian van Veen (22) uit Andel zijn er niet in geslaagd de World Cup of Darts te winnen. Het Brabantse duo boog in Frankfurt in de finale voor Engeland en verloor met 10-5 in legs.
VIDEORuzie in Bergen op Zoom loopt uit de hand: schoten gelost op straat17 uur geledenAan het Wilhelminaveld in Bergen op Zoom is geschoten bij een conflict tussen meerdere mensen. Dat meldt de politie op X. Ze doet onderzoek in de straat.
BIJZONDER BRABANTS KOOPHUISJan verkoopt ouderlijke boerderij in Eersel: 'Hele goede herinneringen'19 uur geledenEen monumentale langgevelboerderij in Eersel staat te koop. De vader van Jan Schiebroek kocht de boerderij ruim vijftig jaar geleden. "De stallen zaten er toen nog in en hij is kamertje voor kamertje gaan verbouwen. Elke avond en alle weekenden was hij ermee bezig."
Opgevoerde fatbike kan 100 kilometer per uur, bestuurder beboet19 uur geledenEen bestuurder van een fatbike is zondagmiddag beboet, omdat hij met zijn fatbike honderd kilometer per uur kon rijden. Dat meldt de politie Boxtel, Vught, Sint-Michielsgestel op Instagram.
VIDEOFietsers over beruchte oversteekplaats: 'Het was wachten tot het misging'21 uur geledenAuto's razen zondagochtend over de Wolfsputterbaan in Helmond, terwijl fietsers wachten op een veilig moment om over te steken. Een dag nadat hier een fietsster zwaargewond raakte bij een aanrijding, reageren ze geschrokken, maar niet verrast. "Het was wachten tot het een keer mis zou gaan", zegt Frits, die de oversteek net heeft gemaakt.
Sjoerd Mossou verlaat WK voortijdig: 'Mijn vader heeft niet lang meer'23 uur geledenDe Bredase voetbaljournalist Sjoerd Mossou van het Algemeen Dagblad keert per direct terug naar Nederland om bij zijn zieke vader te zijn. Het WK is nog maar net begonnen, maar hij pakt alweer zijn koffers. "Mijn vader heeft niet lang meer te leven."
Domper op feestvreugde: hitte gaat gepaard met regen- en onweersbuienGisterenDe tropische temperaturen waar veel mensen naar uitkijken, gaan komende week gepaard met een kleine domper: regen- en onweersbuien. Dat liet Johnny Willemsen van Weerplaza zondagochtend weten in het radioprogramma Weekend op Omroep Brabant.