Hongerige man sluipt gesloten restaurant in en geniet van paniniEen hongerige voorbijganger is in de nacht van dinsdag op woensdag bij Dunkin Donuts binnengeslopen in Eindhoven en heeft daar genoten van een panini. Hij vertoefde zo'n twee uur in het gesloten restaurant en vertrok met een lading aan promotiematerialen. Dat heeft de politie woensdagavond gemeld.
Stacaravan compleet verwoest door brandEen stacaravan is in de nacht van woensdag op donderdag volledig uitgebrand op camping De Brug in Herpen. Bij de stacaravan is een jerrycan gevonden, de politie onderzoekt of er sprake is van brandstichting.
Burgemeester is alle aanslagen beu en wil streep door vergunning coffeeshop11 uur geledenBurgemeester Theo Weterings van Tilburg wil de vergunning van coffeeshop Caza intrekken, nadat begin januari voor de tiende keer in drie jaar tijd een aanslag werd gepleegd. Dat heeft Weterings woensdagavond laten weten. "De incidenten rondom de coffeeshop blijven zich opstapelen."
Eindhoven Airport kampt met naweeën mist, vliegverkeer langzaam hervatZojuistHet vliegverkeer op Eindhoven Airport heeft nog een beetje last van de mist van woensdag. Toen kwamen de vluchten van en naar de Brabantse luchthaven helemaal stil te liggen door de mist, waardoor tientallen vluchten niet doorgingen. Daardoor missen ze toestellen om de eerste vluchten van de donderdag ook op weg te sturen.
Waarschuwingsschoten gelost bij aanhouding vier verdachten2 uur geledenDe politie heeft woensdagavond waarschuwingsschoten gelost bij de aanhouding van vier mensen in Almkerk. In een huis aan de Ster zou sprake zijn van een bedreiging met een mogelijk vuurwapen.
RKC Waalwijk vliegt uit bekertoernooi na 2-1 nederlaag tegen Utrecht11 uur geledenRKC Waalwijk ligt uit het KNVB-bekertoernooi. De Waalwijkers verloren woensdagavond in eigen huis met 2-1 van FC Utrecht. Grote man bij de Utrechters was Sébastien Haller die beide goals voor de club uit de Domstad voor zijn rekening nam.
Liveblog112-nieuws: busje vliegt over vangrail • ongeluk op A23 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze donderdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
0:56Boompje dat gloednieuwe carwash blokkeert gaat weg: 'Heel erg opgelucht'12 uur geledenHet boompje dat een fonkelnieuwe carwash in Eindhoven blokkeert, wordt weggehaald. Dat laat de gemeente Eindhoven woensdagmiddag aan Omroep Brabant weten. Nog altijd kan geen enkele auto in de net gebouwde wasbox. "Donderdag gaan we hem verplaatsen", belooft een woordvoerder.
Layla vindt pakket leeg terug op straat nadat ze het afgaf bij verzamelpunt14 uur geledenDe inhoud van verschillende postpakketjes is deze week in Roosendaal gestolen. De pakketten werden maandagavond bij een pakketpunt van de Primera opgehaald door een vervoersbedrijf, maar dinsdagochtend lagen de dozen plotseling zonder inhoud op straat. Dat ontdekte Layla, die zelf een pakket met allerlei waardevolle spullen had afgegeven bij het pakketpunt.
1:36Koningin Máxima neemt kijkje in hét suikerbietenwalhalla: 'Hart sloeg over'15 uur geledenKoningin Máxima tussen de suikerbieten: dat zie je niet elke dag. Hare Majesteit bezocht woensdagmiddag suikerbieten-walhalla Dinteloord. Ze ging langs bij het megabedrijf Royal Cosun, vooral bekend van de suikerfabriek. "Boeren maken hier echt het verschil", zei Máxima na afloop tegen Omroep Brabant.
Premier Schoof bezoekt azc in Budel: 'Voelde beetje als thuiskomen'13 uur geledenPremier Dick Schoof heeft woensdag een bezoek gebracht aan het asielzoekerscentrum (azc) in Budel. Het ging om een vooraf gepland bezoek, maar het was nergens aangekondigd. Schoof sprak onder meer met medewerkers en vrijwilligers van het azc.
Jeanna (10) werd opgelicht door een nep-spelersmakelaar van NAC13 uur geledenDe 10-jarige Jeanna uit Breda is groot fan van de voetbalclub NAC en zelf speelt ze bij amateurclub Groen Wit. Toen ze via sociale media werd benaderd door een spelersmakelaar van een NAC-speler kon haar geluk niet op. De man beloofde haar een gesigneerd shirt en een persoonlijke ontmoeting met een speler na een wedstrijd tegen Sparta. Dat gebeurde alleen niet, want de zogenaamde makelaar bleek een oplichter, zo meldt NAC.
Hackers TU/e 'op heterdaad betrapt': 'Netwerk vóór maandag weer veilig'16 uur geledenDe hackers die verantwoordelijk zijn voor de cyberaanval op de Technische Universiteit Eindhoven zijn op heterdaad 'betrapt'. Dat meldt de universiteit op basis van de eerste resultaten van het onderzoek naar de aanval. Het grootste deel van het netwerk en de netwerkgebonden systemen zullen waarschijnlijk voor het einde van het weekend weer veilig en beschikbaar zijn.
VideoChristiaan Bauer tekent contract bij platenmaatschappij van Jan Smit15 uur geledenChristiaan Bauer heeft een contract getekend bij de platenmaatschappij van zanger Jan Smit, Vosound. Dat hebben de platenmaatschappij en de zoon van Frans Bauer woensdag bekendgemaakt via Instagram. Christiaan timmert sinds vorig jaar aan de weg als zanger, toen hij zijn eerste single uitbracht.
'Sluiting station is onbespreekbaar', burgemeester maakt zich grote zorgen16 uur geledenBurgemeester Roland van Kessel van Cranendonck maakt zich grote zorgen over de mogelijke sluiting van station Maarheeze. Dinsdag dreigde de NS in de toekomst het treinstation voorbij te rijden vanwege overlast veroorzaakt door asielzoekers uit het nabijgelegen azc in Budel. Van Kessel reageert fel op het dreigement: "De sluiting van het station is absoluut onbespreekbaar."
Bolle Jos wilde cocaïnevangst kapen in België: 15 jaar cel geëist16 uur geledenDrugsbaas Jos Leijdekkers uit Breda, beter bekend als Bolle Jos, hangt vijftien jaar celstraf boven het hoofd in België. Het Antwerpse Openbaar Ministerie (OM) wil de nog altijd voortvluchtige crimineel achter de tralies hebben, omdat hij in oktober 2023 probeerde een cocaïnevangst van de politie te kapen. Dat heeft het OM woensdagochtend bekendgemaakt. Leijdekkers wordt gezien als opdrachtgever voor de klus.
Man eet in restaurant maar weigert te betalen: niet voor het eerst19 uur geledenEen man (33) uit Tilburg at dinsdagavond in een restaurant aan de Spoorlaan in zijn woonplaats en weigerde vervolgens de rekening te betalen. Dat was niet voor het eerst: de afgelopen drie maanden werd de man hiervoor al drie keer eerder opgepakt. Ook dinsdagavond werd de man opgepakt.
0:39Vliegverkeer Eindhoven Airport ligt stil door mist, 70 vluchten omgeleid17 uur geledenHet vliegverkeer op Eindhoven Airport ligt woensdag helemaal stil vanwege de mist. Dat meldt een woordvoerder van de luchthaven. De verstoring gaat mogelijk de hele dag duren. In dat geval worden ruim zeventig aankomende en vertrekkende vluchten vertraagd, geannuleerd of omgeleid naar een andere luchthaven, zoals Weeze en Keulen-Bonn. "Het gaat niet door. Mijn vlucht naar Spanje is geannuleerd dus we gaan maar weer naar huis", vertelt een van de reizigers.
Winnares Tilburg Ten Miles verliest titel na positieve dopingtest15 uur geledenDe winnares van de afgelopen Tilburg Ten Miles is na het winnen van die hardloopwedstrijd betrapt op doping. De Keniaane atlete Faith Chepchirchir Kiprotich is daarom voor drie jaar geschorst. De 23-jarige atlete testte ook begin oktober - een week na de Tilburg Ten Miles - positief op norandrosterone. Dit na de zege in de halve marathon van Lissabon. Norandrosterone is een verboden middel uit de categorie anabole steroïden.
Liveblog112-nieuws: wapens en drugs in beslag genomen • gaslek bij aanleg glasvezelGisterenIn dit liveblog hielden we je woensdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
VideoAdvocaten Gillis eisen vrijspraak: 'Openbaar Ministerie maakte fouten'19 uur geledenVrijspraak of een aanzienlijke strafvermindering voor hun cliënt Peter Gillis. Dat eisen de advocaten van Gillis woensdag in de rechtbank in Den Bosch. Volgens advocaat Mark Hendriks heeft het Openbaar Ministerie (OM) fouten gemaakt: “Ze hebben er een potje van gemaakt.” Ook hebben de verdachten al een boete van 15 miljoen euro gekregen, zo geeft hij aan: “En je kunt niet twee keer voor hetzelfde worden bestraft.”