Tilburg Trappers kampioen na overtuigende winstTilburg Trappers moest er vijf jaar op wachten, maar zondagavond pakte het de titel in de Oberliga Nord. De Tilburgse ijshockeyers wonnen in het Duitse Herne overtuigend met 2-7 van Herner EV Miners. Met nog drie wedstrijden te gaan kan de ploeg niet meer worden ingehaald en dus werd er volop feest gevierd door de selectie en de 400 meegereisde supporters.
Trans vrouw in trein bedreigd met dood, man (20) opgepaktEen twintigjarige man uit Helmond is zaterdagnacht opgepakt op het station in Den Bosch, nadat hij in de trein iemand had beledigd en bedreigd met de dood. Toen het treinpersoneel er wat van zei, bedreigde hij ook hen. Een andere passagier mengde zich in de discussie en is later ook aangehouden. Beide mannen zijn geboeid naar het politiebureau gebracht.
Liveblog112-nieuws: zoektocht bij water Prinsenbeek • auto crasht in Boxtel2 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze maandag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
1:46Wicher (56) gaat deze maand dood: 'Lijden wil ik niet'13 uur geledenNiet meedoen aan de Alpe d'HuZes in juni, maar euthanasie. Dat lot wacht Wicher Mars (56) uit Tilburg. De ongeneeslijk zieke kankerpatiënt krijgt deze maand euthanasie. Op een luchtige manier wil hij de dood bespreekbaar maken. "Mag ik alvast proefliggen?", vroeg Wicher aan de uitvaartondernemer.
1:37Verwoestende brand krijgt carnavalsclub niet klein: 'Show must go on'15 uur geledenHet is de nachtmerrie van elke carnavalsbouwer als net voor carnaval de wagen voor de optocht afbrandt. Dit overkwam CV Te Gek in Etten-Leur. Maar ze geven niet op want er zijn nog 20 dagen over. "The show must go on", glundert bouwer Ries van der Borst onder toeziend oog van de Prins die even een hart onder de riem kwam steken.
Nepthuiszorgmedewerkers beroven man (88) na worsteling16 uur geledenEen 88-jarige man is zaterdag in zijn woning aan de Doenradestraat in Breda beroofd door twee nepzorgmedewerkers. Twee vrouwen deden zich voor als personeel van een thuiszorginstelling in Breda. Ze kwamen binnen en maakten een praatje met de man. Toen ze er even later weer vandoor gingen, ontdekte de bewoner dat ze een sieraad gestolen hadden.
Tien dagen roeien op het droge op het Centraal Station20 uur geledenTien dagen roeien voor het goede doel. Niet op het water, maar op station Eindhoven Centraal. Studenten Roeivereniging Thêta wil met de actie het wereldrecord halen en geld ophalen voor de Hartstichting.
Fraser geniet van de passie: 'En van de beste corners van Nederland'11 uur geledenRKC Waalwijk was zondagmiddag veel te sterk voor NAC Breda, waarbij het thuispubliek op een 5-0 overwinning werd getrakteerd. Aanvaller Richonell Margaret (24) vond zijn ploeg dominant en genoot onder andere van de gallery play, waarbij de tegenstander onder luid gejuich van de supporters alle kanten op werd gestuurd. "We blijven toch jongens van de straat. Dat uitdagen hoort erbij en moet kunnen."
Liveblog112-nieuws: volkstuintjes omsingeld • kat uit boom geredGisterenIn dit liveblog hebben we je deze zondag op de hoogte gehouden van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Vermomming is geliefd wapen van dieven, zo deden ze zich eerder voor14 uur geledenEen 88-jarige man werd zaterdag overvallen door twee vrouwen die zich voordeden als thuiszorgmedewerkers. Dat dieven zich voordoen als iemand anders, is geen nieuwe truc. Met een babbeltruc of desnoods met geweld proberen ze binnen te dringen en waardevolle spullen mee te nemen. Op deze manier werden mensen eerder genept.
RKC Waalwijk walst over NAC Breda heen en gelooft in handhaving15 uur geledenRKC Waalwijk is helemaal los in de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk Fraser was zondagmiddag veel te sterk voor NAC Breda en won overtuigend met 5-0. Door de derde winst op rij komen de Waalwijkers op drie punten van nummer zestien Sparta Rotterdam. En dus geloven de RKC-supporters na een dramatische start van het seizoen weer in handhaving.
1:11Carnaval voor ieder kind, pekskes ingezameld voor hergebruik17 uur geledenHet lijkt zo vanzelfsprekend. Als het carnaval is dan ga je verkleed in een mooi pekske. Maar voor veel kinderen is dat helemaal niet zo gewoon. Als je ouders weinig geld hebben, is elk jaar een nieuw pak veel te duur. In Den Bosch hebben ze daar iets op gevonden.
0:22Auto belandt op de kop, bestuurder zwaargewond19 uur geledenDe bestuurder van een auto is in Bladel de macht over het stuur verloren in een flauwe bocht. De auto raakte van de weg en eindigde op de kop. Voor het leven van de automobilist wordt gevreesd.
VOOR ALTIJD IN ONS HART'Rocking Daddy' Tony was het grote voorbeeld voor zijn zoon19 uur geledenTony, beter bekend als ‘Rocking Daddy’, was voor zijn gezin alles wat ze zich maar konden wensen: hardwerkend, zorgzaam en altijd klaar om liefde te geven. Maar op 7 december 2022 kwam het onverwachte en tragische nieuws: Tony overleed plotseling aan een hartstilstand. Zijn zoon Roberto herinnert zich zijn vader als iemand die altijd alles voor zijn gezin over had. “Hij is altijd goed voor ons geweest.”
Gewonden bij kettingbotsing na politieachtervolging vanuit Brabant21 uur geledenOp de snelweg E19 bij het Belgische Loenhout, net over de grens bij Breda, zijn zes mensen gewond geraakt bij een kettingbotsing. Het ongeluk ontstond nadat het mis was gegaan bij een achtervolging door de Nederlandse politie vanuit Brabant.
Experts: 'Veiligheid in dakdekkersoorlog is niet alleen Mikkers’ taak'23 uur geledenHet is te makkelijk om alleen naar burgemeester Jack Mikkers te wijzen voor de veiligheid in Den Bosch tijdens de dakdekkersoorlog, vinden experts. Ze benadrukken dat het Openbaar Ministerie, de politie en de inwoners zelf ook een belangrijke rol spelen. "Veiligheid is een gezamenlijke verantwoordelijkheid. Het zou goed zijn als inwoners zich daar bewust van zijn", zegt crisiscommunicatie-expert Roy Johannink.
0:21Zwaargewonde brommerrijder gevonden op busbaanGisterenOp de Stratumsedijk in het centrum van Eindhoven is zaterdagnacht een zwaargewonde brommerrijder gevonden op de busbaan. Vanwege de ernst van de situatie kwamen twee ambulances en een traumaheli richting het centrum van de stad.
0:21Crash op A2: bestuurder raakt wal waarna de auto wordt gelanceerdGisterenEen auto crashte zaterdagnacht op de A2 bij Rosmalen. Het ging iets na halftwee mis op de weg van Utrecht richting van Eindhoven.
Treinen tussen Den Bosch en Boxtel rijden weer na aanrijding18 uur geledenDoor een aanrijding op het spoor tussen Den Bosch en Boxtel hebben er uren geen treinen gereden. Rond half vier werd het treinverkeer hervat. .
Stuntploeg Willem II pakt weer punt tegen topclub: 'En niet gestolen!'22 uur geledenVeel blije gezichten bij Willem II na het gewonnen punt bij PSV. De Tilburgers speelden verdiend met 1-1 gelijk bij de landskampioen en vooral de manier waarop kon trainer Peter Maes bekoren. Toch gaat de blik in Tilburg al snel op volgende week, want waar er veel bonuspunten worden gepakt wil de trainer ook oogsten tegen de concurrentie.
Deze rups in je moestuin, de hel voor jou de hemel voor de rups23 uur geledenBoswachter Frans Kapteijns deelt wekelijks zijn kennis van de natuur op de radio. Luisteraars kunnen vragen insturen via [email protected]. Dit keer besteedt hij onder meer aandacht aan een kreeft die vooral mag opeten en en een rups die niet in je moestuin wil vinden.