Van hulpzoeker tot steunpilaar, hoe Quiet het leven van Sindus veranderdeSlechts een paar maanden nadat Quiet in 2015 werd opgericht, kwam Sindus Salim voor het eerst in aanraking met de Tilburgse armoedeorganisatie. In het begin was ze nog verlegen, maar inmiddels krijgt ze niet alleen hulp, ze draagt ook haar steentje bij als vrijwilliger. “Door Quiet durf ik mijn ideeën te delen.”
Zo krijg je die vervelende condens van je ruiten, deze expert geeft tipsJe kent het wel: het wordt kouder buiten en als je 's ochtends de auto start, beslaan de ramen aan de binnenkant. Het ligt voor de hand om de blazer aan te zetten, maar wat kun je hier nog meer tegen doen?
IJsmaker Stefan gaat naar Italië om te strijden voor het lekkerste ijsje2 uur geledenDe zomer mag dan voorbij zijn, ijsmaker Stefan Beerens (33) uit Baarle-Nassau zit de komende tijd niet stil. Hij is met zijn ijssmaak Imagi tweede geworden in de voorronde van het lekkerste ijsje van het land. Daarmee heeft hij zich geplaatst voor de Europese finales van het Gelato Festival World Masters 2026. Uiteindelijk hoopt Stefan de wereldtitel te pakken.
LIVEBLOG112-nieuws: Vuilniswagen knalt op gebouw, chauffeur en bijrijder gewond • Ongeluk op A59 leidt tot vroege drukte9 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze donderdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Verdriet in Tilburg: bloemen en knuffels voor omgekomen meisje (10)16 uur geledenTranen vullen de gezichten van buurtbewoners die woensdagmiddag samenkomen aan de Dillenburglaan in Tilburg. Op de plek waar dinsdagmiddag een 10-jarig meisje zwaargewond raakte door een verkeersongeluk, ontstaat langzaam een zee van bloemen en knuffels. Ze overleed een dag later.
Auto ruikt naar hennep: politie vindt wapens en drugs4 uur geledenDe politie heeft woensdagnacht in Prinsenbeek vier inzittenden van een auto aangehouden. Drie van hen waren minderjarig. Agenten hielden de wagen in de gaten toen die met behoorlijke snelheid Prinsenbeek kwam binnenrijden. In de auto werden wapens en drugs gevonden.
Code geel om plaatselijk dichte mist ingetrokken door KNMI3 uur geledenEr was donderdagmorgen code geel afgekondigd voor de provincies Noord-Brabant en Limburg. Volgens het KNMI zou er in het zuiden van het land plaatselijk dichte mist voorkomen. Vooral in het zuidoosten van Brabant kon het erg mistig zijn of worden. Maar tegen zeven uur werd code geel voor onze provincie alweer ingetrokken.
0:25Leegstaand schoolgebouw door brand verwoest13 uur geledenEen leegstaand schoolgebouw van het Gertrudiscollege op de Zundertseweg in Roosendaal is woensdagavond deels uitgebrand. De brand zou zijn ontstaan in de gymzaal, hoe is onbekend. Ook is niet duidelijk of iemand gewond is geraakt.
1:34Irene (85) mag in dit museum alle kunst aanraken, ruiken en zelfs proeven13 uur geledenEen standbeeld aanraken of proeven van een Mondriaan? In de meeste musea is dat natuurlijk niet de bedoeling, behalve in het Sensory MoMa. Het rondreizend én opblaasbare museum voor moderne kunst wil júist de zintuigen prikkelen. Op het terrein van Visio in Grave, een centrum voor mensen met een visuele beperking, mocht Irene Schumans (85) het woensdagmorgen ervaren. "Dit vind ik geweldig en een hele ervaring", zegt ze.
Eerste cleanroom op een mbo: ‘Hoeven niet alleen in boeken te zitten'13 uur geledenEen grote, schone ruimte met zilverkleurige buizen en strikte regels. Bij mbo-school Ter AA in Helmond is woensdagmiddag een cleanroom officieel geopend. Het is de allereerste mbo-school die er een heeft. De ruimte is speciaal ontwikkeld om studenten in de Brainportregio op te leiden voor de toekomst in de hightech- en microchipsector.
Trompettist Peter is uitgetoeterd, dag en nacht overlast17 uur geledenZijn trompet kan hij wel aan de wilgen hangen. Stadstrompettist Peter Matthijssen mag namelijk niet meer blazen in de binnenstad van Roosendaal, vanwege aanhoudende overlast. Dat is het oordeel van de Raad van State. 'Hij speelt daar, ook in de avond en nacht, op zijn trompet.’
Mpanzu Bamenga wil wettelijk verbod op etnisch profileren14 uur geledenAsielmigratie is het heetste politieke onderwerp van de laatste jaren. Hoe is dat als je in de Tweede Kamer zit als voormalig asielzoeker? Mpanzu Bamenga uit Eindhoven vluchtte als kind met zijn moeder uit wat nu Congo heet. Het duurde dertien jaar voor hij een verblijfsvergunning kreeg. Nu zit hij voor D66 in de Tweede Kamer en hoort hij veel negatieve uitlatingen over asielzoekers aan. “Het motiveert alleen maar, ik sta voor een ander Nederland.”
Nepbericht over komst asielzoekerscentrum gaat hier rond16 uur geledenDe gemeente Eersel waarschuwt haar inwoners voor nepnieuws dat rondgaat. In het bericht dat wordt verspreid via Whatsapp staat dat er een asielzoekerscentrum in de gemeente komt, maar dit is niet waar.
WOENSDAG GEMISTBiertap verovert stadions en dode in auto: dit gebeurde er vandaag15 uur geledenVan een machine die tot 320 biertjes per uur kan tappen tot meerdere tips over de mysterieuze dood van een man die maandagavond in een gestolen auto werd gevonden: er gebeurde deze woensdag weer van alles in onze provincie. Dit zijn de vijf artikelen die je gelezen moet hebben.
VIDEO'Gewonde vrouw in seniorenflat vermoedelijk door medische oorzaak gewond'18 uur geledenDe oudere vrouw die dinsdagavond gewond in een seniorenflat aan de Maria van Bourgondiëlaan in Eindhoven werd gevonden, is hoogstwaarschijnlijk door een medisch oorzaak gewond geraakt. Dat meldt de politie woensdagmiddag. Eerder waren er volgens de politie aanwijzingen die mogelijk wezen op een overval.
Van stiekem tuinfeest tot heus festival: 2 klachten maken nu eind aan feest16 uur geledenHet Hintergarten Festival in Nieuwkuijk - ooit begonnen als stiekem tuinfeest - houdt op te bestaan. Dat laten de organisatoren, de broers Noah en Roman Brok, woensdag weten. De gemeente Heusden verleent geen vergunning meer voor toekomstige edities, na klachten van twee buurtbewoners over geluidsoverlast.
VIDEOKomt met deze arrestatie een eind aan reeks autobranden?20 uur geledenWas er een autopyromaan actief in Rosmalen? In ruim een jaar tijd gingen er dertien wagens onder verdachte omstandigheden in vlammen op. Afgelopen maandagavond werd een 46-jarige inwoner uit Rosmalen opgepakt, nadat eerder op die avond drie auto's vermoedelijk in de fik werden gezet.
Vajèn van den Bosch scoort rol in Engeland: 'Onbeschrijflijk vind ik het'17 uur geledenVajèn van den Bosch (27) uit Oijen staat nu nog op het podium als Elsa in de musical Frozen, maar binnenkort vertrekt ze naar Engeland om daar te schitteren op het toneel. Ze heeft een rol bemachtigd in de nieuwe Disneymusical The Greatest Showman. Volgens haar management is ze de eerste Nederlandse actrice die deel uitmaakt van de originele cast van een nieuwe internationale musicalproductie met een wereldpremière in het Verenigd Koninkrijk.
Vader (60) en zoon (23) veroordeeld voor gewelddadige familievete19 uur geledenDe rechtbank in Den Bosch heeft woensdag een man van 23 uit Handel en zijn 60-jarige vader uit Gemert een taakstraf opgelegd van 150 uur. In mei 2022 waren zij betrokken bij het escaleren van een familievete in De Rips. Met hun auto reden ze in op een andere auto en sloegen daarna met honkbalknuppels op de wagen in.
Bosschenaar (55) opgepakt voor maken van vuurwapens18 uur geledenEen 55-jarige man uit Den Bosch is dinsdag aangehouden in een groot onderzoek naar een crimineel netwerk. Samen met een andere man wordt de Bosschenaar ervan verdacht vuurwapens te produceren. In juni werd hij ook al aangehouden, maar zijn voorarrest was onder voorwaarden geschorst.
Eén TikTok zorgt ervoor dat Ralphs biermachine nu in voetbalstadions staat22 uur geledenRalph Bethlem (27) uit Den Bosch bouwde een machine die biertjes tapt, zonder barman. Vijf jaar geleden zou zijn BeerMate al in het PSV-stadion staan, maar corona gooide roet in het eten. Nu staan zijn machines toch in voetbalstadions. “Bizar, omdat we destijds al dachten dat het klaar was”, zegt Ralph als hij een biertje tapt.