Auto rijdt rond met kerstboom op het dak, maar agenten zetten lampjes uitDeze kerstige auto werd aangehouden in Etten-Leur, omdat de bestuurder een kerstboom met lampjes op het dak had gebonden. Dat kan volgens de politie voor verwarring zorgen, dus moesten de lampjes uit. "Ondanks dat het past bij de tijd van het jaar", zegt de politie.
Deze zussen zijn zeer talentvol in de ring: 'We motiveren elkaar'De vader van Zoë en Tara Vogels uit Geffen vond kickboksen een goede sport voor zijn dochters om zich te kunnen verdedigen. Het werd een hobby die flink uit de hand liep.
Maud verovert Nederland met succesvolle winkelketen4 uur geledenAmbitieus, jong en gek op kip. Maud Mol (29) runt vanuit haar kantoor in Oudenbosch haar kippenimperium ‘De Kipperij’. In amper vier jaar tijd opende ze met haar franchiseformule vijfentwintig winkels in Nederland, waarvan vier in de afgelopen maand. Wat Maud betreft, is het einde nog lang niet in zicht. “Ik zou graag willen uitbreiden naar België en Duitsland.”
LIVEBLOG112-nieuws: Zakkenrollers aangehouden tijdens Serious Request Den Bosch • Auto rijdt rond met kerstboom op het dak, maar agenten zetten lampjes uitZojuistIn dit liveblog houden we je deze zaterdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Duizenden euro's boete voor minderjarige jongen op scooter zonder licht4 uur geledenEen minderjarige jongen wacht een paar duizend euro aan boetes. Agenten van de politie Tilburg Centrum zagen hem woensdag rijden op een scooter zonder verlichting. Hij ging ervandoor toen de agenten hem wilden laten stoppen.
Dronken bestuurder stapelt fout op fout en krijgt 'verdiende' tik van vrouw7 uur geledenEen 49-jarige automobilist die betrokken was bij een aanrijding op de A59 stapelde vrijdag fout op fout. Niet alleen wilde hij ervandoor gaan na de botsing - waarbij alleen materiële schade ontstond - hij bleek ook onder invloed te zijn en geen geldig rijbewijs te hebben. En daar bleef het niet bij...
‘Het zou een dooie boel zijn’, Esbeek kan niet zonder eigen dorpshuis3 uur geledenHoewel het lijkt alsof heel Esbeek woensdagavond rond een uur of negen al op één oor ligt, verraadt een overvolle parkeerplaats anders. Bij het dorpshuis is namelijk nog volop leven in de brouwerij. Precies het doel van de dorpscoöperatie, die het café en aangrenzende zalen bijna twintig jaar geleden kocht zonder gemeentegeld. “Dit is het kloppend hart van Esbeek”, vertelt een van de leden van de fietsclub die er elke woensdagavond samenkomt.
Advocaat ingeschakeld: Moerdijkers eisen fors hogere vergoeding voor huis6 uur geleden Inwoners van Moerdijk gaan de honderd procent compensatie voor huiseigenaren aanvechten en willen 350 procent vergoeding als hun dorp moet verdwijnen. Dat meldt EenVandaag. Het dorp dreigt te verdwijnen door de komst van meer industrie. De inwoners hebben een advocaat in de arm genomen om een hogere vergoeding waar te kunnen maken.
De stad wordt steeds meer volgebouwd, maar dat hoeft niet slecht te zijn3 uur geledenHet is de vrees van misschien wel iedere stadsbewoner. Op het openliggende plekje bij je huis verrijst een nieuw appartementengebouw om de woningnood aan te pakken. Weg uitzicht. Architectenbureau KAW deed onderzoek naar het fenomeen inbreiding, het bouwen van woningen binnen de bestaande kom van de stad of het dorp. De conclusie: de wijk gaat er juist op vooruit als er meer mensen komen wonen.
STUIFMAILCharles ontdekte deze plant, volgens Frans is die leuk voor het kerstdiner4 uur geledenBoswachter Frans Kapteijns deelt wekelijks zijn kennis van de natuur. Iedereen kan vragen insturen via [email protected]. Dit keer besteedt Frans onder meer aandacht aan de paarse korstzwam, een hele kleine paddenstoel met een lange naam en een palm die geen palm is. Deel twee van deze Stuifmail wordt zondagochtend gepubliceerd.
VIDEOSchrik bij bouw nieuwe flats: 'Straks word ik helemaal ingesloten'17 uur geledenOp het stukje groen tussen twee flats langs de Deurneseweg in Helmond komen vier nieuwe appartementencomplexen te staan. Vijf lagen, met elk 17 appartementen. Omwonenden maken zich zorgen en zetten juridische stappen tegen de gemeente: “Ik word straks opgesloten tussen drie muren, weg uitzicht.”
Vliegtuigbom in Eindhoven wordt pas over weken weggehaald18 uur geledenDe vliegtuigbom die vrijdag werd gevonden tijdens werkzaamheden tussen de Vestdijk en het station in Eindhoven, wordt pas na eind januari ontmanteld. Dat laat de gemeente weten. Het gaat om een Britse 500-ponder uit de Tweede Wereldoorlog.
VIDEOBrand in geparkeerde aanhanger in Veen7 uur geledenIn de aanhanger van een vrachtwagen aan de Veense Polder in Veen brak rond drie uur vrijdagnacht brand uit. De aanhanger was daar naast de weg geparkeerd.
Rattenplaag teistert appartementencomplex in Helmond, 7 ratten gevangen17 uur geledenBewoners van appartementencomplex Prinzenhof in Helmond hebben last van een rattenplaag. Volgens hen ligt de oorzaak bij de containerplek bij het complex, waar ook horecaondernemers gebruik van maken.
VIDEOMeerdere hooibalen in brand in Zeeland15 uur geledenAan de Logtschedijk in Zeeland stonden vrijdagavond meerdere hooibalen in brand. Met een machine zijn de hooibalen uit elkaar gehaald en geblust.
VIDEOFietser zwaargewond na aanrijding met auto in Helmond15 uur geledenEen man is ernstig gewond geraakt nadat hij op de Aarle-Rixtelseweg in Helmond op de fiets werd aangereden door een auto.
Politie tast nog steeds in het duister na dood Lars (18)18 uur geledenNog steeds is er veel onduidelijkheid over de dood van Lars (18). Hij werd afgelopen vrijdagnacht dood gevonden in Maren-Kessel. De politie heeft iedereen gesproken die in de nacht van vrijdag 12 op zaterdag 13 december over de Kesselseweg reed, maar dat heeft tot nu toe nog niet geleid tot een conclusie wat er met hem is gebeurd.
Botsing tussen scooter en fietser in Valkenswaard16 uur geledenEen scooter en fietser zijn vrijdagavond tegen elkaar gebotst. Het ongeluk gebeurde aan De Vest in Valkenswaard.
Zwaargewonde agenten A2-crash kunnen maanden later nog niet lopen 18 uur geledenDe twee agenten die zwaargewond raakten bij de crash op de A2 bij Eindhoven in oktober, kunnen nog altijd niet lopen. Dat vertelt politiechef Sjoerd Top van Oost-Brabant. Volgens hem zijn de agenten vastberaden om terug te keren in hun vak, maar hebben ze nog een lange weg te gaan.
‘Here we go’: Joey Veerman lijkt PSV te verruilen voor Fenerbahçe19 uur geledenJoey Veerman staat op het punt PSV op zeer korte termijn te verlaten. De Turkse topclub Fenerbahçe is volgens meerdere bronnen bereid de winterse afkoopclausule in het contract van de middenvelder te activeren. Ook Veerman zelf zou er al uit zijn met de club, waardoor er binnenkort naar verwachting minstens twintig miljoen euro richting Eindhoven gaat, meldt transferexpert Fabrizio Romano.
Datalek in Eindhoven en wereldkampioene die stopt: dit gebeurde er vandaag17 uur geledenVan een datalek bij de gemeente Eindhoven tot een wereldkampioene die stopt: dit zijn de vijf verhalen die je vrijdag gelezen moet hebben.